Νέος ορισμός για τον ρέφερι Κώστα Διώτη και τους βοηθούς Δημήτρη Κουρλό και Σπύρο Μπύρο.
Ορίστηκαν στην συνάντηση Κ17 Παναιτωλικός-Ξάνθη, η οποία θα γίνει το Σάββατο 25 Νοεμβρίου και ώρα 11:00 στο αθλητικό κέντρο Emileon στο Αγρίνιο. Είναι στα πλαίσια της 11ης αγωνιστικής του 2ου Ομίλου του πρωταθλήματος Κ17 της Super League και παρατηρητής διαιτησίας ορίστηκε ο Γρηγόρης Πάνου(Αιτωλοακαρνανίας).
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)