Με δυο αθλητές συμμετείχε στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα kick boxing(20-22/10) κάτω των 20 ετών το Fight Club Karpenisi. Ο Αθλητικός και Μαχητικός Σύλλογος Καρπενησίου είχε 100% επιτυχία, καθώς και οι δυο αθλητές του ανέβηκαν στο βάθρο. Ο Παναγιώτης Θεοδωρογιάννης στην κατηγορία -60 kg στο στυλ low kicks κατέκτησε το αργυρό μετάλλιο, ενώ ο Χρήστος Αΐκης στην κατηγορία -89 kg στο στυλ kick light αναδείχτηκε τρίτος(χάλκινο μετάλλιο). Τα δυο παιδιά συνόδεψε ο Θωμάς Ξαγάρας. Ο Θεοδωρογιάννης θα συμμετάσχει προσεχώς σε νέα μεγάλη διοργάνωση, για την οποία θα σας ενημερώσουμε τις επόμενες ημέρες.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)