Με τέρματα των Αντωνίου στο ξεκίνημα του αγώνα και του Ζαχαρόπουλου στο φινάλε η Αναγέννηση Δυτικής Φθιώτιδας επιβλήθηκε με 2-0 του Αγίου Γεωργίου για την 2η αγωνιστική της Β΄ ΕΠΣ Φθιώτιδας. Για τους γηπεδούχους αποβλήθηκε ο Χαντζής και για τους φιλοξενούμενους ο Γούπιος. Δοκάρι για τους «Άγιους» είχε ο Μπομπότας.Ο Ανδρέας Προβόπουλος για «λογαριασμό» του Κεραυνού παρέταξε την ακόλουθη σύνθεση: Σαΐνης, Κωστόπουλος, Δημητρόπουλος, Λυτάκης, Μπομπότας, Χαλκίδης,Τζαβαλής, Σφήκας(84΄ Χύκα), Καλούσος(63΄ Αλεξίου), Κουτσούμπας(70΄ Ρίζος), Γούπιος.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)