Με τρεις αθλητές έλαβε μέρος ο Γ.Σ. Άτλας στην πρώτη προπόνηση του αναπτυξιακού προγράμματος της ΕΟΚ(Γεννηθέντες 2003-2004), που πραγματοποιήθηκε στο κλειστό γυμναστήριο των Εκπαιδευτηρίων Μπούκαλη την Δευτέρα 23 Οκτωβρίου. Συγκεκριμένα συμμετείχαν οι αθλητές του παιδικού τμήματος Δημήτρης Σεριανάι, Μανώλης Κάππας και Στέφανος Μήτσιος. Η επόμενη προπόνηση θα γίνει στις 30/10 στο κλειστό της Αυλίδας και η 3η στις 4/11 στο κλειστό Αλιάρτου.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)