Την ύστατη ώρα η ομάδα της Ποταμιάς έκανε «δικό» της έναν ακόμη ποιοτικό ποδοσφαιριστή. Ο 24χρονος μεσοεπιθετικός Χρήστος Κατσαρής αποκτήθηκε από την Μυρίκη, δυναμώνοντας σημαντικά τους Μεγαλοχωρίτες.
Ο Κατσαρής ξεκίνησε από τον ΑΠΟΚ και πριν την Μυρίκη καθιερώθηκε στον Αίολο και υπήρξε και μέλος των Αγράφων. Έναν επιπλέον ποδοσφαιριστή-«έκπληξη» αναμένεται να προσθέσει σύντομα η ομάδα της Ποταμιάς, η οποία άρχισε θετικά τις υποχρεώσεις της σε πρωτάθλημα και κύπελλο.
Ο Κατσαρής ξεκίνησε από τον ΑΠΟΚ και πριν την Μυρίκη καθιερώθηκε στον Αίολο και υπήρξε και μέλος των Αγράφων. Έναν επιπλέον ποδοσφαιριστή-«έκπληξη» αναμένεται να προσθέσει σύντομα η ομάδα της Ποταμιάς, η οποία άρχισε θετικά τις υποχρεώσεις της σε πρωτάθλημα και κύπελλο.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)