Δυο περυσινοί ποδοσφαιριστές Ευρυτανικών ομάδων βρήκαν δίχτυα σε παιχνίδια κυπέλλου Φθιώτιδας. Στην αναμέτρηση Νέο Κρίκελλο-Αστέρας Αγίου Σεραφείμ(2-0) το σκορ διπλασίασε για τους γηπεδούχους ο Δημήτρης Νάσιος, ενώ στο ματς Καλαπόδι-Αταλάντη(1-1) το σκορ άνοιξε σε 1-0ο Μίλτος Μπουγιώτας. Επιπλέν ένας παλαιός παίχτης του Απεραντιακού, ο Ντίνος Ζήσιμος σκόραρε δυο τέρματα στην επικράτησεη της Δίβρης με 3-0 επί του Κεραυνού Βαθυκοίλου.
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)