Η διοίκηση του ΑΠΟΚ εξέδωσε ανακοίνωση για το Κυριακάτικο παιχνίδι της 6ης αγωνιστικής του 4ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής ενάντια στον Αστέρα Ιτέας.
Η τιμή εισιτηρίου ορίζεται ξανά στα 5 ευρώ και γίνεται και κάλεσμα στους φιλάθλους να γίνουν ο 12ος παίκτης του ΑΠΟΚ.
Αναλυτικά η ανακοίνωση του ΑΠΟΚ:
«Το διοικητικό συμβούλιο του ΑΠΟΚ Το Βελούχι αντιλαμβάνοντας τις οικονομικές συνθήκες ορίζει για ακόμη μια φορά την τιμή εισιτηρίου στα 5 ευρώ για το Κυριακάτικο παιχνίδι της 6ης αγωνιστικής του 4ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής ΑΠΟΚ Βελούχι-Αστέρας Ιτέας. Καλούμε το φίλαθλο κοινό της Ευρυτανίας για ακόμη μια φορά να δώσει βροντερό παρών και να γίνει ο 12ος παίκτης της ομάδας μας.»
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)