Η Δόξα Ραπτοπούλου βρίσκεται λίγες ημέρες πριν την έναρξη των επίσημων υποχρεώσεων της με τους αγώνες κυπέλλου ενάντια στον Αίολο. Επέστρεψε στο πρωτάθλημα της Α΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας και ήδη έχει κάνει ελάχιστες προπονήσεις στο γήπεδο 5Χ5 της περιοχής.Την Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου στις 5 στο γήπεδο Χαλκιοπούλου Αιτωλοακαρνανίας θα αντιμετωπίσει την ομάδα του Ιδομενέα Εμπεσσού, ομάδα της Β΄ ΕΠΣΝΑ.Την Δόξα θα καθοδηγήσει φέτος ο καθηγητής φυσικής αγωγής του Λυκείου Ραπτοπούλου Κώστας Πασσιάς.
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)