Ύψιστη τιμή για την Σεμέλη Ζαρμακούπη και τον Α.Σ. ΤΚΝ Ευρυτανίας αποτελεί η επιλογή της παγκόσμιας πρωταθλήτριας ως σημαιοφόρου της Ελληνικής Εθνικής Ομάδας στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα kick boxing των Σκοπίων. Οι υπόλοιποι αθλητές-τριες του Ευρυτανικού συλλόγου των δασκάλων Νίκου και Σταύρου Ζαρμακούπη που συμμετέχουν είναι οι: Ειρήνη Τασιούλη, Ειρήνη Σταικούρα, Αλεξάνδρα Δροσίνη, Σπύρος Κολοκώτσιος, Θανάσης Ντρίβας και Βασίλης Ντάλλας.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)