Η ομάδα της Ποταμιάς προέβη σε μια ακόμη μεταγραφική κίνηση. Παίχτης της ομάδας είναι και επίσημα ο Ρέμμους Πάτρου. Ο 44χρονος Ρουμάνος κεντρικός αμυντικός αγωνιζόταν τα τελευταία χρόνια στα Άγραφα. Επιπλέον έχει μια πλούσια θητεία στα γήπεδα της Ευρυτανίας με τον ΑΠΟΚ(Δ΄ Εθνική), τον Αίολο, την Κρέντη, την Παλαιοκατούνα και τον Άγιο Προκόπιο. Έχει παίξει και στην Φθιώτιδα με την φανέλα του Εθνικού Κομποτάδων, ενώ πριν αρκετά χρόνια συμμετείχε με την Κραϊόβα στην Α΄ Εθνική Ρουμανίας.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)