Τρεις ακόμη ποδοσφαιριστές εντάχτηκαν στην Μυρίκη. Από την Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002 μετά τον Παναγιώτη Μπίκα μεταγράφηκαν ο 14χρονος τερματοφύλακας Κώστας Νικοπολίδης και ο συνομήλικος του μεσοεπιθετικός Γιάννης Τσούκας. Στην ομάδα ανήκει πλέον και ο 31χρονος κεντρικός αμυντικός Ηλίας Τσιγαρίδας, ο οποίος εντάχτηκε από τον Παναγραφιωτικό. Έχει υπάρξει μέλος επίσης της Κρέντης και του Κερασόβου.
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)