Στην προσθήκη τεσσάρων ποδοσφαιριστών προχώρησε ο ΑΠΟΚ, ο οποίος «κλείνει» το ρόστερ του εν όψει του πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής. Δυο ποδοσφαιριστές προέρχονται εντός και δυο ποδοσφαιριστές εκτός Ευρυτανίας.
Ο Άγγελος Παχής και ο Χρήστος Λέρης προστίθενται και επίσημα στο ρόστερ από την Μυρίκη, στην οποία αγωνίστηκαν επί σειρά ετών. Ο πρώτος είναι αριστερό μπακ και ο δεύτερος μέσος. Κοινό σημείο και των δυο ότι είναι 22 ετών, έβγαλαν στον ΑΠΟΚ το πρώτο τους δελτίο, αλλά δεν έπαιξαν ποτέ στην πρώτη ομάδα.
Ο 22χρονος Θεσσαλονικός μέσος Γιώργος Βαρότσης, ο οποίος έπαιξε πέρυσι στον Παναργειακό, έχοντας υπάρξει μέλος των νέων του Άρη. Έχει 31 συμμετοχές και1 γκολ στην Γ΄ Εθνική πλην του Παναργειακού με: Οδυσσέα Κορδελιού, Καμπανιακό, Κοζάνη και Ηρακλή Αμπελοκήπων.
Στην ομάδα εντάσσεται ο 21χρονος μέσος Ερβίν Πεπκολάι, ο οποίος πρωταγωνίστησε πέρυσι στην Α΄ ΕΠΣ Λάρισας με την φανέλα της Ελασσόνας. Είναι διεθνής με τις μικρές Εθνικές ομάδες της Αλβανίας.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)