Νέος υπό δοκιμή ποδοσφαιριστής από την Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου στις προπονήσεις του ΑΠΟΚ. Πρόκειται για τον 21χρονο Αντμίρ(Άντι) Ζάχι, ο οποίος αγωνίζεται ως αμυντικός μέσος, αλλά και ως «οχτάρι».
Ο ποδοσφαιριστής έπαιζε πέρυσι στην Γ΄ Εθνική με την φανέλα του Α.Ο. Χαλκίς, σκοράροντας στην εκτός έδρας νίκη με 1-0 επί της Δόξας Μεγαλόπολης. Προηγουμένως ο Αλβανικής καταγωγής ποδοσφαιριστής αγωνιζόταν στους Τράχωνες Αλίμου(Συμπαίχτης του Δημήτρη Κατσαδούρου στην Γ΄ Εθνική) και στην Γλυφάδα.
Το επόμενο φιλικό της ομάδας θα γίνει την Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου στην Μακρακώμη με τον Αχιλλέα Φαρσάλων.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)