Στο πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής επιστρέφει ο Βασίλης Μεταξούλης. Ο Αιτωλοακαρνάνας επιθετικός ανανέωσε την συνεργασία του με τον Αμβρυσσέα Διστόμου, με τον οποίο πέρυσι αναδείχτηκε πρωταθλητής Βοιωτίας. Ο πρώην ποδοσφαιριστής του Αιόλου είχε συμμετάσχει στην εν λόγω κατηγορία στο πρώτο μισό της περασμένης σαιζόν με τον Α.Ο. Θήβα. Ο 22χρονος διεθνής ποδοσφαιριστής έχει αγωνιστεί στα επαγγελματικά πρωταθλήματα με τον Παναιτωλικό.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)