Αργυρή πρωταθλήτρια Ευρώπης στα Σκόπια στέφθηκε η Σεμέλη Ζαρμακούπη του Α.Σ. Tae Kwon Do Ευρυτανίας στο άθλημα του kick boxing. Η 15χρονη αναδείχτηκε δεύτερη μετά από συγκλονιστική προσπάθεια σε όλους της αγώνες της στην κατηγορία -46 κιλών στο στυλ kick light, εκπροσωπώντας την Εθνική Ομάδα. Στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα συμμετείχαν με τα «γαλανόλευκα» για τον συλλόγου των Νίκου και Σταύρου Ζαρμακούπη και οι: Σπύρος Κολοκώτσιος, Ειρήνη Σταΐκούρα, Αλεξάνδρα Δροσίνη, Θανάσης Ντρίβας, Βασίλης Ντάλλας και Ειρήνη Τασιούλη. Ακολουθεί φωτορεπορτάζ από την απονομή.
Φωτογραφίες: Νίκος Ζαρμακούπης
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)