![](https://2.bp.blogspot.com/-GfY_lcYX95M/WbpYwjX7t-I/AAAAAAAEBSs/aPdpppyeO0ERDMEItK31tJhLONOqXdjZgCLcBGAs/s200/%25CE%25BA%25CE%25B1%25CF%2584%25CE%25AC%25CE%25BB%25CE%25BF%25CE%25B3%25CE%25BF%25CF%2582.jpg)
Στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Κ17 της Super League η Λαμία θα υποδεχτεί τον Παναιτωλικό το Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου στις 10:30 στο γήπεδο της ΕΠΣ Φθιώτιδας στο Φραντζή. Παρατηρητής διαιτησίας ορίστηκε ο Γιάννης Καλύβας(Ευρυτανίας), ενώ διαιτητής θα είναι ο Ευρυτάνας Βαγγέλης Λαθύρης(Φθιώτιδας). Βοηθοί διαιτητές είναι οι: Στέλιος Καραγιάννης και Γιώργος Λιτοσελίτης από την Φθιώτιδα.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)