Με την ομάδα του ΑΠΟΚ προπονούνται δυο νέοι τερματοφύλακες τις τελευταίες ημέρες. Πρόκειται για τον Φατλί Μιλάνι και τον Γιώργο Λαμπρόπουλο.
O 20χρονος Μιλάνι κατέκτησε το πρωτάθλημα της Α΄ ΕΠΣ Φθιώτιδας με τον Οπούντιο Μαρτίνου και προηγουμένως άνηκε στους νέους της Λαμίας και του Λεβαδειακού. Είναι διεθνής με την ομάδα νέων της Αλβανίας. Ο 25χρονος Λαμπρόπουλος, που προπονήθηκε κατά το παρελθόν με τον Αίολο κατάγεται από την Ηλεία και έχει αγωνιστεί στον Ηλυσιακό, στον Πανηλειακό(Γ΄ Εθνική με αυτές τις δυο), στον Αστέρα Δρεπάνου, στον Αστέρα Ζωγράφου, στην Νίκαια και τελευταία στον Ήφαιστο Πειραιά.
Ρεπορτάζ & Φωτογραφίες: Δημήτρης Κολλημένος
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)