Το επόμενο φιλικό τεστ του Βελουχίου έχει προγραμματιστεί για την Κυριακή 20 Αυγούστου. Σύμφωνα με την ενημέρωση από τα Βολιώτικα Μ.Μ.Ε. ο αγώνας ενάντια στον Ολυμπιακό Βόλου θα διεξαχθεί στο Πανθεσσαλικό Στάδιο, το οποίο είχε φιλοξενήσει τον τελικό κυπέλλου Ελλάδος ΠΑΟΚ-ΑΕΚ. Αναμένεται η ώρα διεξαγωγής της αναμέτρησης.
Οι παίχτες του Γιάννη Φλωράκη επιστρέφουν σήμερα(16/8) στις προπονήσεις από διήμερο ρεπό.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)