Ένας από τους πολύτιμους ποδοσφαιριστές της περυσινής κατάκτησης του τίτλου με το Βελούχι θα αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής, αλλά με άλλη ομάδα.
Ο λόγος για τον μεσοαμυντικό Χρήστο Δημητρίου, ο οποίος προπονείται με τον Πανλευκάδιο, πρωταθλητή της Α΄ ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας. Ο 21χρονος έχει αγωνιστεί κατά το παρελθόν επίσης στην Αναγέννηση Σχηματαρίου, στο Βυζάντιο Κοκκινοχώματος, στην Χαλκίδα και στην Δόξα Θεολόγου Πότου Θάσου.
Μπορείτε να δείτε και την αντίστοιχη φωτογραφία του http://lefkadasportnews.gr/
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)