Εξαιρετική παρουσία στα αγωνιστικά τεστ των διαιτητών 3ης κατηγορίας είχε ο Ευρυτάνας Βαγγέλης Λαθύρης, ο οποίος ανήκει στον σύνδεσμο της Φθιώτιδας. Οι χρόνοι του στα τεστ, που έγιναν στην Αθήνα χτες Τρίτη 21 Αυγούστου ήταν εξαιρετικοί επιπέδου Super League, «κλέβοντας» τις εντυπώσεις.
Ο 20χρονος ρέφερι άρχισε την καριέρα του από την διαιτησία της ΕΠΣ Ευρυτανίας και προπονήθηκε για τις δοκιμασίες στο Καρπενήσι.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)