Μια αρκετά συγκινητική βραδιά με μια πολύ όμορφη μουσική εκδήλωση στην μνήμη του πολύ καλού τους φίλου Γιώργου Γιόγιου, ο οποίος έφυγε πέρυσι από την ζωή, αλλά θα ζει για πάντα στις καρδιές μας προσέφερε μια μεγάλη παρέα νέων με τραγούδια αφιερωμένα σε αυτόν. Η συναυλία με τον τίτλο «Because of you» πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Τετάρτης 23 Αυγούστου στο Πάρκο Αποδήμων Ευρυτάνων, το οποίο γέμισε από κόσμο.
Φωτογραφίες: Δήμος Καρπενησίου
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)