Με διπλή προπόνηση(πρωί βάρη στο Δημοτικό Στάδιο και απόγευμα στο κεντρικό γήπεδο του αθλητικού κέντρου) συνεχίστηκε την Παρασκευή 18 Αυγούστου η προετοιμασία του ΑΠΟΚ, ο οποίος την Κυριακή 20/8 αντιμετωπίζει σε φιλικό ματς εκτός έδρας τον Ολυμπιακό Βόλου.
Στις προπονήσεις έχει ενταχτεί ο 28χρονος κεντρικός αμυντικός Δημήτρης Σιάτρας, ο οποίος είναι κοντά σε συμφωνία με τον σύλλογο. Πρόκειται για έναν έμπειρο Λαρισαίο αμυντικό, ο οποίος έχει παραστάσεις από Β΄ και Γ΄ Εθνική με τον Τύρναβο, τον Οικονόμο Τσαριτσάνης και πέρυσι με τον Παναργειακό. Πρόσφατα προπονούνταν με την Νίκη Βόλου.
Στις προπονήσεις έχει ενταχτεί ο 28χρονος κεντρικός αμυντικός Δημήτρης Σιάτρας, ο οποίος είναι κοντά σε συμφωνία με τον σύλλογο. Πρόκειται για έναν έμπειρο Λαρισαίο αμυντικό, ο οποίος έχει παραστάσεις από Β΄ και Γ΄ Εθνική με τον Τύρναβο, τον Οικονόμο Τσαριτσάνης και πέρυσι με τον Παναργειακό. Πρόσφατα προπονούνταν με την Νίκη Βόλου.
Φωτογραφίες: Δημήτρης Κολλημένος
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)