Η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους πίνακες διαιτησίας περιόδου 2017-2018. Ο διαιτητής Κώστας Διώτης(Ευρυτανίας) τοποθετήθηκε στην 3η κατηγορία και όχι στην 2η κατηγορία, όπως πέρυσι. Σφύριξε μάλιστα ένα ματς στην Football League. Στους πίνακες της 3ης κατηγορίας συμπεριλήφθη ο Ευρυτάνας ρέφερι του ΣΔΠ Φθιώτιδας Βαγγέλης Λαθύρης. Όσον αφορά τους παρατηρητές διαιτησίας ο Γιάννης Καλύβας(Ευρυτανίας) συμπεριλήφθη και φέτος στους πίνακες της 2ης κατηγορίας.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-grNZRFRydK0/WYMwIA5e55I/AAAAAAAD-QU/KVV3DzGVpdk2N_MoK4SSI14ys1n_TnssQCLcBGAs/s1600/b2.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)