Στην «μάχη» μπαίνει ο Παναγιώτης Θεοδωρογιάννης του Fight Club Karpenissi. Ο αθλητής του Θωμά Ξαγάρα μετά από μια επίπονη προετοιμασία αγωνίζεται σήμερα Κυριακή 9 Ιουλίου στην διοργάνωση της Κρήτης No Fight Victory 3 για την ζώνη Junior με όρους Κ-1, αντιμετωπίζοντας τον Δημήτρη Βασιλάκη από το KLM Gym. Πρόκειται για έναν αγώνα-πρόκληση για τον ταλαντούχο μαχητή, που ολοκλήρωσε την ζύγιση το Σάββατο το πρωί. Να ευχηθούμε καλή επιτυχία στον Παναγιώτη, ο οποίος έχει όλο το μέλλον μπροστά του!!.
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-LnzftFj5A-8/WUuCr07FZUI/AAAAAAAD6tA/arfoqkJd5AkmdMHFaAB_IIByGQzRSM3xACLcBGAs/s1600/gonia1.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)