Τους τελευταίους του αγώνες για την τρέχουσα περίοδο έδωσε με επιτυχία ο Α.Σ. T.K.N. Ευρυτανίας. Στο διασυλλογικό πρωτάθλημα(ανδρών-γυναικών, εφήβων-νεανίδων, παίδων-κορασίδων) της Χαλκίδας(1-2 Ιουλίου) συμμετείχε με 8 αθλητές, έχοντας απολογισμό 5 μετάλλια(1 χρυσό και 4 χάλκινα). Συνολικά έλαβαν μέρος 400 αθλητές-τριες στο κλειστό γυμναστήριο Κανήθου.
Το χρυσό μετάλλιο κατέκτησε η Κωνσταντίνα Αρωνιάδα(-44 κιλά) και το χάλκινο οι: Σεμέλη Ζαρμακούπη(-46 κιλά), Ειρήνη Σταΐκούρα(-55 κιλά), Αλεξάνδρα Δροσίνη(-52 κιλά) και Χαράλαμπος Μπαρμπούτης(-49 κιλά).Τα υπόλοιπα παιδιά που συμμετείχαν ήταν τα εξής: Χαράλαμπος Ζαχαράκης(-33 κιλά), Μαρία Κονιαβίτη(-37 κιλά) και Λαμπριάννα Βίγλη(-59 κιλά). Το τιμ συνόδεψε ο εκ των δασκάλων και πρωτεργατών των επιτυχιών του συλλόγου Νίκος Ζαρμακούπης.
Φωτογραφίες: Νίκος Ζαρμακούπης
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-LnzftFj5A-8/WUuCr07FZUI/AAAAAAAD6tA/arfoqkJd5AkmdMHFaAB_IIByGQzRSM3xACLcBGAs/s1600/gonia1.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)