Από σήμερα Δευτέρα 3 Ιουλίου μέχρι την Τετάρτη 5 Ιουλίου θα πρέπει οι νέοι υποψήφιοι διαιτητές Δ΄ κατηγορίας και οι νέοι υποψήφιοι βοηθοί διαιτητές Γ΄ Κατηγορίας να κάνουν την αίτηση τους στην ΕΠΟ για τα αγωνιστικά τεστ και τις γραπτές εξετάσεις. Από πλευράς ΕΠΣ Ευρυτανίας είναι οι: Δημήτρης Κουρλός, Σπύρος Μπύρος, Μίλτος Ελ Ταχάν και Θοδωρής Κατσαρός, οι οποίοι προετοιμάζονται «πυρετωδώς» από τον εκπαιδευτή της Ένωση μας Γιάννη Καλύβα.
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-LnzftFj5A-8/WUuCr07FZUI/AAAAAAAD6tA/arfoqkJd5AkmdMHFaAB_IIByGQzRSM3xACLcBGAs/s1600/gonia1.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)