Οι αθλητές του τρέχοντος καμπ της Πανευρυτανικής Ακαδημίας Καλαθοσφαίρισης βρέθηκαν στο Montana της προηγούμενες ημέρες και είχαν φιλική συνάντηση με τους αντίστοιχους της Γλυφάδας Ε.Σ., που προπονήθηκαν για 6 ημέρες στο Καρπενήσι. Οι μικρότεροι Καρπενησιώτες αθλητές πήραν την νίκη, ενώ στο ματς των μεγαλύτερων ηλικιακά αθλητών επικράτησαν οι Γλυφαδιώτες. Το καμπ της Π.Α.Κ. βρίσκεται στην τελική του ευθεία.
Φωτογραφίες: www.panevrytaniki.wordpesss.com
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-LnzftFj5A-8/WUuCr07FZUI/AAAAAAAD6tA/arfoqkJd5AkmdMHFaAB_IIByGQzRSM3xACLcBGAs/s1600/gonia1.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)