Ανακοινώθηκαν οι ποδοσφαιριστές που θα ταξιδέψουν για το βασικό στάδιο προετοιμασίας του ΠΑΣ Γιάννινα στο Καρπενήσι. Οι Γιαννιώτες θα προετοιμαστούν στο Καρπενήσι και θα αφιχθούν αύριο (9/7) στο ξενοδοχείο Avaris.
Οι 26 ποδοσφαιριστές είναι οι ακόλουθοι: Μιχαήλ, Γιάκος, Πασχαλάκης, Βελλίδης, Καρανίκας, Ναδάλες, Σκόνδρας, Κόντε, Μπουκουβάλας, Μπέριος, Τζημόπουλος, Κοζορώνης, Νικολιάς, Γαρουφαλιάς, Μαυροπάνος, Περιστερίδης, Ντόλοβατς, Μαμπούλου, Μπερτρά, Ζώγκος, Βιδάλ, Λιάσος, Λιάπης, Παπαδόπουλος, Σερβιλάκης και Παπαϊωάννου.
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-LnzftFj5A-8/WUuCr07FZUI/AAAAAAAD6tA/arfoqkJd5AkmdMHFaAB_IIByGQzRSM3xACLcBGAs/s1600/gonia1.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)