Ένα μεγάλο όνομα της διαιτησίας προπονείται τις τελευταίες ημέρες στο προπονητικό κέντρο Καρπενησίου, διαμένοντας στο Montana.
Πρόκειται για τον 37χρονο Αλέξανδρο Αρετόπουλο του συνδέσμου Τρικάλων, ο οποίος είναι εν ενεργεία ρέφερι της Super League, αλλά και διεθνής. Ο κ. Αρετόπουλος θα διευθύνει στις 6 Ιουλίου την αναμέτρηση Ολύμπια Λιουμπλιάνα-Βάασα για τον 1ο προκριματικό του Uefa Europa League.
Πρόκειται για τον 37χρονο Αλέξανδρο Αρετόπουλο του συνδέσμου Τρικάλων, ο οποίος είναι εν ενεργεία ρέφερι της Super League, αλλά και διεθνής. Ο κ. Αρετόπουλος θα διευθύνει στις 6 Ιουλίου την αναμέτρηση Ολύμπια Λιουμπλιάνα-Βάασα για τον 1ο προκριματικό του Uefa Europa League.
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-LnzftFj5A-8/WUuCr07FZUI/AAAAAAAD6tA/arfoqkJd5AkmdMHFaAB_IIByGQzRSM3xACLcBGAs/s1600/gonia1.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)