To Respect Cup του Γιώργου Τσαπόγα θα πραγματοποιήσει για πρώτη φορά τουρνουά στο Καρπενήσι και συγκεκριμένα το διάστημα 29 Ιουνίου-2 Ιουλίου με την ονομασία «Summer Καρπενήσι».
Οι ομάδες που θα λάβουν μέρος είναι οι εξής: ΠΑΕ Πανιώνιος, Σχολή Ολυμπιακού Μενιδίου, Α.Σ. Σούρμενα, Εθνικός Νέας Μάκρης, Σχολή Ολυμπιακού Βάρης, Α.Ο. Μικρασιατικός, Πανιώνιος Καισαριανής, Γ.Σ. Αργυρούπολης, Αετός Πικερμίου και η δική μας Ακαδημία Ποδοσφαίρου Καρπενήσι 2002.
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-LnzftFj5A-8/WUuCr07FZUI/AAAAAAAD6tA/arfoqkJd5AkmdMHFaAB_IIByGQzRSM3xACLcBGAs/s1600/gonia1.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)