Τέσσερις ποδοσφαιριστές μοιράστηκαν την πρωτιά του πίνακα των σκόρερ των play off της Α΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας. Πρόκειται για τον Γιώργο Χαλλή του ΑΠΟΚ, τον Κώστα Σταμούλη και τον Άγγελο Παχή της Μυρίκης, αλλά και τον Κώστα Γιαννακόπουλο της Ποταμιάς.
Οι σκόρερ είχαν ως εξής:
3 γκολ: Χαλλής(ΑΠΟΚ Βελούχι), Σταμούλης, Παχής(Μυρίκη), Γιαννακόπουλος(Ποταμιά)
2 γκολ: Φούκας, Καραχαλίδης, Νικολάου(Αίολος), Μπακαλίδης, Γενιτσαρόπουλος, Μπουγιώτας(ΑΠΟΚ Βελούχι)
1 γκολ: Χρυσικός, Ρούσσης, Μπόνιας(Αίολος), Κουτσουπιάς, Σερπάνος, Λάππας(ΑΠΟΚ Βελούχι), Παχής, Κατσαρής, Θεοχάρης, Λέρης, Γενιτσαρόπουλος(Μυρίκη), Ζαραβέλης, Ζαλοκώστας Δ., Μισύρης, Σαπούνης, Μπούρας Κ.(Ποταμιά)
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)