Διέπρεψε σε όλους τους τομείς ο Ευρυτάνας Τάσος Φλέγγας, άλλοτε παίχτης τυο Βελουχίου. Ως ποδοσφαιριστής με την φανέλα του Ηλυσιακού στην Γ΄ Εθνική κατάφερε να παραμείνει στην κατηγορία, ενώ είχε επιτυχίες και ως προπονητής.
Η γυναικεία ομάδα που προπονεί, ο Φοίνικας Αγίας Σοφιάς ανήλθε ως αήττητος πρωταθλητής από την Γ΄ στην Β΄ Εθνική, ενώ η ανδρική ομάδα που «κοουτσάρει» οι Λέοντες Καμινιών ανεβήκαν στην Β΄ ΕΠΣ Πειραιά, έχοντας την καλύτερη επίθεη. Ο Φλέγγας είναι επίσης προπονητής ακαδημιών και παρά το νεαρό της ηλικίας του τα πηγαίνει εξαιρετικά.
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)