Την πρώτη του εμφάνιση με την ΑΕΚ έκανε ο Ευρυτάνας τερματοφύλακας Γιάννης Φεγγούλης. Στον εντός έδρας αγώνα νέων του «δικεφάλου» την Πέμπτη 1 Ιουνίου επί της Κέρκυρας(Νίκη με 4-0) πέρασε ως αλλαγή στο 72΄ στην θέση του Παναγιώτη Γκίνη. Ο Φεγγούλης μάλιστα κράτησε ανέπαφη την εστία του. Τις προσπάθειες του παρακολούθησε ο πατέρας του π. Ευάγγελος, Αντιπρόεδρος της ΕΠΣ Ευρυτανίας.Οι κιτρινόμαυροι τερμάτισαν στην πέμπτη θέση μαζί με τον Ατρόμητο (52 βαθμούς). Σκόραραν από δυο φορές οι: Αντωνίου και Σπηλιώτης. Το ματς ήταν στα πλαίσια της εξ αναβολής(28ης) αγωνιστικής
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)