Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η καθιερωμένη ετήσια επίδειξη-«γιορτή» του Α.Σ. Tae Kwon Do Ευρυτανίας την Κυριακή 18 Ιουνίου στο Συνεδριακό Κέντρο Καρπενησίου στις 7 το απόγευμα. Περιελάμβανε Tae Kwon Do, Kick Boxing και Ρυθμική Γυμναστική.
Τα πρόγραμμα επιμελήθηκαν οι δάσκαλοι του συλλόγου Νίκος Ζαρμακούπης και Σταύρος Ζαρμακούπης(Tae Kwon Do, Kick Boxing) και η Βιβή Πασσά της Ρυθμικής Γυμναστικής. Βραβεύτηκαν επίσης οι πρωταθλητές του συλλόγου, οι οποίοι είχαν διακρίσεις σε Πανελλήνια, Πανευρωπαϊκά και Παγκόσμια Πρωταθλήματα το 2016.
Η είσοδος ήταν ελεύθερη και να αναφερθεί πως πληθώρα θεατών και επισήμων τίμησε με την παρουσία του την εκδήλωση, μεταξύ των οποίων ο Δήμαρχος Καρπενησίου Νίκος Σουλιώτης. Ο σύλλογος, του οποίου Πρόεδρος είναι ο Κώστας Κονιαβίτης συμπληρώνει 28 χρόνια «ζωής» και συνεχόμενης δράσης και επιτυχιών.
Φωτογραφίες: Δημήτρης Κοκοτίνης, Νίκος Ζαρμακούπης
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)