Οι παμπαίδες του Άτλαντα έμαθαν το πρόγραμμα τους για την 2η φάση του πρωταθλήματος. Αντιμετωπίζουν τον Γ.Σ. Ιτέας αρχικά εκτός έδρας και μια ημέρα μετά την Αναγέννηση Μαλεσίνας Α΄ εντός έδρας.
Στον έναν όμιλο λαμβάνουν μέρους οι: Κάδμος Θήβας Α΄, ΑΓΕ Χαλκίδας και Κάρυστος και στον άλλον οι: Γ.Σ. Ιτέας, Γ.Σ. Άτλας και Αναγέννηση Μαλεσίνας Α. Την πρόκριση στον τελικό της 24ης Ιουνίου παίρνουν οι δυο πρώτοι.
Το πρόγραμμα της 2ης φάσης στον όμιλο του Άτλαντα έχει ως εξής:
1η αγωνιστική
Αναγέννηση Μαλεσίνας Α΄-Γ.Σ. Ιτέας Κλειστό Μαλεσίνας Παρασκευή 16-6 18:00
Ρεπό: Γ.Σ. Άτλας
2η αγωνιστική
Γ.Σ. Ιτέας-Γ.Σ. Άτλας Κλειστό Ιτέας Σάββατο 17-6 17:00
Ρεπό: Αναγέννηση Μαλεσίνας Α΄
3η αγωνιστική
Γ.Σ. Άτλας-Αναγέννηση Μαλεσίνας Α΄ Κυριακή 18-6 17:00
Ρεπό: Γ.Σ. Ιτέας
![](https://4.bp.blogspot.com/-nkSt-p3Dr1o/WQUB2BycfmI/AAAAAAAD1GE/A4iNDGNVEfgO4BjK3-WVZyW9lap5X1ZxACLcB/s1600/afthentikon-cam1.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)