![](https://3.bp.blogspot.com/-hGMLxTqGEQc/WOfJ3J_caPI/AAAAAAAD0EQ/yio53akaceQhg0IJUKKXPg8lcYWqy8aOACLcB/s200/resitisp1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-5ysCJg_qhms/WOYtoLs-mnI/AAAAAAAD0CI/GBItqysfSPsFfvbUPIBkflpBcWVhD0kRACLcB/s200/dei1.jpg)
Ο Ευρυτάνας προπονητής και παλαίμαχος άσος μεταξύ άλλων και του Βελουχίου Πάνος Ρέσιτης κατέκτησε την πρώτη θέση στο εργασιακό πρωτάθλημα με την ΑΔΜΗΕ-ΔΕΗ. Η ομάδα του κ. Ρεσίτη συγκέντρωσε 46 βαθμούς με τέρματα 102-33, έχοντας 15 νίκες, 1 ισοπαλία και 2 ήττες. Στο ίδιο πρωτάθλημα έλαβαν μέρος κατά βαθμολογική σειρά και οι: Allstars, Βύρωνας, Coerver, Falcon, Vanakias, Χαραυγιακός, Θύελλα, Club FC και Telkon.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)