Η ΕΣΚΑΣΕ όρισε τα εξ αναβολής ματς του πρωταθλήματος παμπαίδων. Ο Άτλας θα παίξει με τον Πρωτέα Λαμίας την Κυριακή 23 Απριλίου και ώρα 15:00 στο κλειστό Καρπενησίου για την 3η αγωνιστική του ΣΤ΄ Ομίλου.
Επιπλέον το ματς Εκπαιδευτήρια Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας για την 1η αγωνιστική ορίστηκε την Τετάρτη 19 Απριλίου και ώρα 18:00 στο κλειστό των Εκπαιδευτηρίων Μπούκαλη. Ο δεύτερος γύρος θα αρχίσει το Σαββατοκύριακο 6 και 7/5.
Επιπλέον το ματς Εκπαιδευτήρια Μπούκαλη-Αναγέννηση Λαμίας για την 1η αγωνιστική ορίστηκε την Τετάρτη 19 Απριλίου και ώρα 18:00 στο κλειστό των Εκπαιδευτηρίων Μπούκαλη. Ο δεύτερος γύρος θα αρχίσει το Σαββατοκύριακο 6 και 7/5.
![](https://lh4.googleusercontent.com/-dmNt480ItOY/TXu7bYrnkCI/AAAAAAAAAiQ/MZTVfGmEhkI/s1600/heaventel.gif)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://4.bp.blogspot.com/-ER13cKfQ13k/Ui9Pi58qAtI/AAAAAAABbrA/grrTpD2O-lY/s1600/camelotnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)