Δεν θα διεξαχθεί ο πρώτος ημιτελικός αγώνας κυπέλλου Μυρίκη-Αίολος, ο οποίος είχε προγραμματιστεί για την Κυριακή 9 Οκτωβρίου και ώρα 16:00 στο Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου.
Το παιχνίδι θα οριστεί σε νέα ημερομηνία από την ΕΠΣ Ευρυτανίας, αφού και η προσωρινή άδεια καταλληλότητας του Δημοτικού Σταδίου και του προπονητικού κέντρου εκπνέει το Σάββατο 8/10 και θα πρέπει να πραγματοποιηθεί έλεγχος, ώστε να χορηγηθεί η νέα άδεια. Η εναλλακτική λύση διεξαγωγής του ματς ήταν για το Σάββατο(8/10), ωστόσο μια από τις δυο ομάδες δεν δέχτηκε να συμβεί αυτό και ο ημιτελικός οδηγήθηκε στην αναβολή. Συνεπώς το μοναδικό παιχνίδι που θα διεξαχθεί αυτό το Σαββατοκύριακο θα είναι αυτό μεταξύ ΑΠΟΚ και Κρέντης(Σάββατο 8/10, Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου, 15:30).
Το παιχνίδι θα οριστεί σε νέα ημερομηνία από την ΕΠΣ Ευρυτανίας, αφού και η προσωρινή άδεια καταλληλότητας του Δημοτικού Σταδίου και του προπονητικού κέντρου εκπνέει το Σάββατο 8/10 και θα πρέπει να πραγματοποιηθεί έλεγχος, ώστε να χορηγηθεί η νέα άδεια. Η εναλλακτική λύση διεξαγωγής του ματς ήταν για το Σάββατο(8/10), ωστόσο μια από τις δυο ομάδες δεν δέχτηκε να συμβεί αυτό και ο ημιτελικός οδηγήθηκε στην αναβολή. Συνεπώς το μοναδικό παιχνίδι που θα διεξαχθεί αυτό το Σαββατοκύριακο θα είναι αυτό μεταξύ ΑΠΟΚ και Κρέντης(Σάββατο 8/10, Δημοτικό Στάδιο Καρπενησίου, 15:30).
![](https://3.bp.blogspot.com/-Ex0eGGV4-NE/V4eJLmJjL1I/AAAAAAADi-8/yhicEDJX6aQWqszapcQnFMbXHNU5ufDRwCLcB/s1600/arxontis2.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)