Το 3/3 με μηδέν παθητικό έκανε ο Κεραυνός Αγίου Γεωργίου. Για την 3η αγωνιστική του 3ου Ομίλου της Β΄ ΕΠΣ Φθιώτιδας συνέτριψε το Σάββατο(1/10) με 7-0 το Καλαμάκι. Ο Τάκης Αλατάς πέτυχε χατ-τρικ στο 4΄, στο 63΄ και στο 66΄. Από ένα γκολ πέτυχαν και οι: Κώστας Καλύβας(54΄), Δημήτρης Λάιος(72΄), Γιώργος Χαντζής(82΄), ενώ αυτογκόλ έβαλε ο Χαραλάμπους στο 47΄. Ο Δημήτρης Πιτσίκας παρέταξε την ακόλουθη σύνθεση: Παπασάρας, Αλατάς, Κωστόπουλος, Λυτάκης, Καρκάνης(70΄ Γεροκώστας), Σκαργιώτης(77΄ Δημητρόπουλος), Λάιος Δ., Χριστόπουλος, Χαντζής, Αντωνίου(65΄ Δερνίκας), Καλύβας.
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)