Με δυο τέρμα του Παπαδάκη και ένα του Καπελαρή η ομάδα νέων της Λαμίας επιβλήθηκε με 3-1 του ΠΑΟ Ανθήλης σε φιλικό παιχνίδι.
Ο Αντρέας Πάτρου έκανε ανεπίσημο ντεμπούτο, αρχίζοντας στο βασικό σχήμα του Αποστόλη Καραπλή. Πάνος Αντωνίου και Κώστας Χρυσαφόπουλος ήταν ξανά στο αρχικό σχήμα, ενώ αλλαγή μπήκαν οι: Βαγγέλης Αθανασόπουλος, Γιώργος Πλεξίδας και Τόμι Χρυσαφόπουλος.
Φωτογραφία: www.calciolamia.gr
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)