Ο Α.Σ. Tae Kwon Do Ευρυτανίας πραγματοποίησε το Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου αγωνιστική προπόνηση και sparing στην Λάρισα με άλλους συλλόγους. Μάλιστα βραβεύτηκαν οι αθλητές του που είχαν διακρίσεις το 2016. Ο Ευρυτανικός σύλλογος δια μέσω του προπονητή του Νίκου Ζαρμακούπη ευχαριστεί τον δάσκαλο Σπυρίδων Λάγκουρα για την πρόσκληση. Τα παιδιά συνόδεψαν στην Λάρισα οι δάσκαλοι Νίκος και Σταύρος Ζαρμακούπης.
Φωτογραφίες: Νίκος Ζαρμακούπης
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)