Ύστερα και από την μεταγραφή του Νίκου Πολυχρόνη η «νεοφώτιστη» Φραγκίστα προχώρησε στην απόκτηση τριών ακόμη παιχτών.
Από τον Απεραντιακό αποκτήθηκαν ο 21χρονος Παναγιώτης Κώτσιας και ο 17χρονος Γιάννης Κονδύλης. Αμφότεροι είχαν 2 συμμετοχές και 1 τέρμα στο Β΄ τοπικό. Ο Κώτσιας επίσης είχε τρεις συμμετοχές στο πρώτο μισό με την Κρέντη στην Α΄ Κατηγορία. Ο 27χρονος μεσοεπιθετικός Χρήστος Γενιτσαρόπουλος εντάχτηκε στον ΑΠΟΔΦ από τον ΑΠΟΚ, με τον οποίο δεν είχε κάποια παρουσία. Είχε ωστόσο μέχρι τον Φεβρουάριο 7 συμμετοχές και 1 γκολ με την ΑΕΚ. Έχει επίσης παίξει στο Κεφαλόβρυσο, στον Άγιο Νικόλαο, στην Παλαιοκατούνα και στην Μυρίκη.
Από τον Απεραντιακό αποκτήθηκαν ο 21χρονος Παναγιώτης Κώτσιας και ο 17χρονος Γιάννης Κονδύλης. Αμφότεροι είχαν 2 συμμετοχές και 1 τέρμα στο Β΄ τοπικό. Ο Κώτσιας επίσης είχε τρεις συμμετοχές στο πρώτο μισό με την Κρέντη στην Α΄ Κατηγορία. Ο 27χρονος μεσοεπιθετικός Χρήστος Γενιτσαρόπουλος εντάχτηκε στον ΑΠΟΔΦ από τον ΑΠΟΚ, με τον οποίο δεν είχε κάποια παρουσία. Είχε ωστόσο μέχρι τον Φεβρουάριο 7 συμμετοχές και 1 γκολ με την ΑΕΚ. Έχει επίσης παίξει στο Κεφαλόβρυσο, στον Άγιο Νικόλαο, στην Παλαιοκατούνα και στην Μυρίκη.
![](https://3.bp.blogspot.com/-Ex0eGGV4-NE/V4eJLmJjL1I/AAAAAAADi-8/yhicEDJX6aQWqszapcQnFMbXHNU5ufDRwCLcB/s1600/arxontis2.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)