Ο 24χρονος δεξιός μπακ-χαφ Λεωνίδας Γκορόγιας με καταγωγή από την Ευρυτανία κατέληξε ξανά στην Α.Ε. Μοσχάτου(Α΄ ΕΠΣ Πειραιά). Παρότι είχε ανακοινωθεί από τον Ηλυσιακό τελικά η συνεργασία των δυο πλευρών λύθηκε. Έχει παίξει στην Γ΄ Εθνική με τον Εθνικό Πειραιά, κάνοντας προετοιμασία στο Καρπενήσι, ενώ υπήρξε και μέλος του Ερμή Κορυδαλλού. Οι γονείς του κατάγονται από την Ανατολική Φραγκίστα και το Παπαρούσι αντίστοιχα.
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)