Μόνο η αναμέτρηση της Π.Α.Κ. με τον Έσπερο Λαμίας θα διεξαχθεί το Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου(14:00, κλειστό Καρπενησίου) για την 1η αγωνιστική του Ζ΄ Ομίλου του παιδικού πρωταθλήματος της ΕΣΚΑΣΕ. Ο αγώνας Αναγέννηση Λαμίας-Άρης Σπερχειάδας μετατέθηκε για την Κυριακή 16 Οκτωβρίου και ώρα 12:00, ενώ αυτός μεταξύ Μούτας Δομοκού και ΑΣΕ Μπούκαλη θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 6 Νοεμβρίου και ώρα 14:00.
![](https://3.bp.blogspot.com/-Ex0eGGV4-NE/V4eJLmJjL1I/AAAAAAADi-8/yhicEDJX6aQWqszapcQnFMbXHNU5ufDRwCLcB/s1600/arxontis2.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)