Την φανέλα του Ατσαλένιου Πετρωτού στο πρωτάθλημα της Β΄ ΕΠΣ Φθιώτιδας φορά ο 32χρονος Βαγγέλης Χριστόπουλος.
Ο Χριστόπουλος έχει αναδειχτεί πρώτος σκόρερ της Β΄ ΕΠΣ Ευρυτανίας με το Κεράσοβο(2013-2014), ενώ έχει παίξει και στο Α΄ τοπικό με την ΑΕΚ(2015-2016). Επιπλέον υπήρξε μέλος του Τυμφρηστού, της Α.Ε. Βίτωλης/Άγιος Γεώργιος και του Εθνικού Κομποτάδων. Στην πρεμιέρα απέναντι στην Δόξα Μοσχοχωρίου το Πετρωτό ηττήθηκε με 1-5, με τον Χριστόπουλο να συμμετέχει σε όλο το 90λεπτο.
Φωτογραφία: www.efthia.gr
![](https://3.bp.blogspot.com/-Ex0eGGV4-NE/V4eJLmJjL1I/AAAAAAADi-8/yhicEDJX6aQWqszapcQnFMbXHNU5ufDRwCLcB/s1600/arxontis2.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)