Σημαντική ήταν για ακόμη μια διοργάνωση η συνεισφορά του Κολυμβητικού Ομίλου Καρπενησίου. Μέλη του συλλόγου ήταν κριτές-χρονομέτρεις στο πρωτάθλημα συλλόγων ανοιχτής θάλασσας, που διεξήχθη στην πισίνα της πόλης μας το διήμερο 9-10 Σεπτεμβρίου, βοηθώντας και από αυτόν τον τομέα την επιτυχία του event. Απέδειξαν ξανά την αγάπη τους για την κολύμβηση και τον αθλητισμό, όπως αναφέρει στο site του ο κ. Μούτουπας.
Φωτογραφίες: www.sourta.blogspot.gr
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)