Στα Σπάτα με την ομάδα νέων της ΑΕΚ συνεχίζει την προετοιμασία του ο Ευρυτάνας πορτιέρο Γιάννης Φεγγούλης, γεννημένος το 1999. Στην αναμνηστική φωτογραφία διακρίνεται με τον προπονητή τερματοφυλάκων του «δικεφάλου» Χρυσόστομο Μιχαηλίδη και τους υπόλοιπους πορτιέρο: Θανάση Πάντο, Βασίλη Χατζηεμμανουήλ, Παναγιώτη Γκίνη και Γιάννη Παπαδόπουλο(Έγινε πρόσφατα επαγγελματίας). Ο Φεγγούλης είναι και επίσημα μέλος της ΑΕΚ, κάνοντας σημαντικό βήμα στην καριέρα του. Πέρυσι είχε 14 συμμετοχές στο Α΄ τοπικό με την Κρέντη, η οποία ήταν η μοναδική ομάδα, που έχει αγωνιστεί. Μάλιστα η σελίδα της ΕΠΣ Αθηνών τον έχει συμπεριλάβει στο ρόστερ της ομάδας και επίσημα, όπως μπορείτε να δείτε στον ακόλουθο σύνδεσμο. Η ομάδα του Στέλιου Μανωλά ξεκίνησε με το «δεξί», επικρατώντας με 3-1 στην πρεμιέρα της Σκόντα Ξάνθης.
![](https://3.bp.blogspot.com/-Ex0eGGV4-NE/V4eJLmJjL1I/AAAAAAADi-8/yhicEDJX6aQWqszapcQnFMbXHNU5ufDRwCLcB/s1600/arxontis2.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)