Μετά την ολοκλήρωση των δυο αναμετρήσεων της Κυριακής ανάμεσα σε Αθηναϊκο-Χατάϊ και Ολυμπιακό-Τορίνο ακολούθησε η απονομή στις 4 ομάδες του First interanational Olympiakos Tournament.
Τις απονομές έκανε ο διευθυντής του Hotel Spa Montana Στάθης Πλατής. Πρώτα ο Αθηναϊκος και με την αρχηγό Βάσω Δασκαλοπούλου παρέλαβε το κύπελλο. Στην συνέχεια η Αριστέα Μαγκλάρα για λογαριασμό της Τούρκικης Χατάϊ παρέλαβε το κύπελλο της 3ης θέσης, αφού η υπόλοιπη αποστολή της ομάδας είχε αναχωρήσει.
Η Άλις Κουάτρα πήρε το κύπελλο για την 2η θέση για την Τορίνο και η Εβίνα Σταμάτη το τρόπαιο για την πρώτη θέση του Ολυμπιακού.
Φωτογραφίες: Παναγιώτης Κολλημένος
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)