![](https://1.bp.blogspot.com/-sdErQh6bxRs/V8VN6AQAQtI/AAAAAAADm_8/OdRzyF1LZ4UIMZ-JuOxnGZIi1FWDNDh4wCLcB/s200/apostolou1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-a6wV9-0XSLo/V8VN7C_bpEI/AAAAAAADnAA/LgM87-s2AJgFyszMGazuhJCQRvgsgLVXwCLcB/s200/apostolou2.jpg)
Σε νέα ομάδα συνεχίζει ο τερματοφύλακας χάντμπολ Ανδρέας Αποστόλου με καταγωγή από την Βούλπη. Μετά την επιτυχημένη παρουσία του στον Ηλυσιακό μεταγράφηκε στην Αναγέννηση Βύρωνα, που μέχρι πριν λίγα χρόνια αγωνιζόταν στην Α1΄ και επαναλειτουργεί από φέτος, αγωνιζόμενη στην Α2΄. Η Αναγέννηση ήταν η πρώτη ομάδα του Αποστόλου, στην οποία άρχισε το χάντμπολ και κατέκτησε το Πανελλήνιο πρωτάθλημα το 2004. Προπονητής της είναι ο Μπάμπης Χατζηαθανασίου.
![](https://3.bp.blogspot.com/-Ex0eGGV4-NE/V4eJLmJjL1I/AAAAAAADi-8/yhicEDJX6aQWqszapcQnFMbXHNU5ufDRwCLcB/s1600/arxontis2.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)