Με ένα σούπερ καλοκαιρινό πάρτι στην πισίνα του The View Village για τα μέλη-αθλητές του ολοκληρώθηκε η σαιζόν για τον κολυμβητικό σύλλογο ΑΟΛ Εύρυτος. Οι προπονητές Ηλίας Τσιγαρίδας και Βίβιαν Πασσά είχαν φροντίσει ώστε τα πάντα να είναι στην εντέλεια. Ο σύλλογος ευχαριστεί όσους ήταν δίπλα του και ανανεώνει το ραντεβού του για το φθινόπωρο. Να αναφερθεί πως η συμμετοχή στο πάρτι ήταν πολυάριθμη.
Φωτογραφίες: ΑΟΛ Εύρυτος
![](https://2.bp.blogspot.com/-sAx3_a5l_oo/UisAhZ6RiAI/AAAAAAABbEA/sFmKv-xH1QE/s1600/tsigaridanew.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-SH88K4t3A0w/VA9d3eNlIDI/AAAAAAACH0k/9OtHk_kHNzU/s1600/ntaisnew1.jpg)
![](https://2.bp.blogspot.com/-bsGsx4tZW6U/VrirI9c2vcI/AAAAAAADRsU/LgWHogbY7NE/s1600/mponiasdiaf1.jpg)